Panel zakładek

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Panel zakładek

Po logowaniu do interfejsu strony chmury Dotykačka wyświetli się strona wyjściowa Podsumowanie. Do poruszania się pomiędzy poszczególnymi stronami służy panel zakładek po lewej stronie interfejsu sieciowego. Zakładki ze strzałkami po kliknięciu rozwiną się i pokażą następne opcje.

Panel zakładek można ukryć / wyświetlić klikając ikonę 01. Klikając nazwę użytkownika 02 otworzysz Ustawień Użytkownika. Możesz tutaj zmienić swoje hasło do logowania, ustawić dwupoziomowe zabezpieczenie i edytować dane osobowe lub firmowe. Klikając Wyloguj znajdujące się pod nazwą użytkownika konta, wylogujesz się z chmury Dotykačka. Kontynuujesz wybierając zakładkę na obrazku lub na niżej podane linki.

2019-04-11_151258

 

Zakładki w chmurze Dotykačka

Podsumowanie, grafy i rankingi - Strona domyślna po zalogowaniu się do interfejsu sieciowego chmury Dotykačka. Przedstawione są kompletne informacje o utargu, magazynach, najczęściej sprzedawanych produktach i innych.

Raport sprzedaży - Szczegółowe wykazy utargu, zaparkowanych rachunków i przesunięć magazynowych

Cena - Na tej stronie utworzysz plany cenowe lub Happy Hours, tymczasowe promocje wg daty, godziny lub dnia tygodnia.

Zestawienia - Zestawienia sprzedaży (data), które możesz filtrować według różnych kryteriów.

Spisy - Zestawienia produktów, kategorii, kont klientów, kont pracowników, magazynów i dostawców. Pozycje w zestawieniach można edytować, dodawać i usuwać.

Magazyny - Informacje o stanie magazynów z możliwością przyjęcia produktów na magazyn. Możesz także tworzyć zasady dla przyporządkowania produktów do poszczególnych magazynów.

Integracja - Połączenie Dotykački z innymi usługami, np. Uber Eats. Dostępne tylko dla posiadaczy licencji Dotykačka NIEOGRANICZONA.

Rezerwacja - Zarządzanie i tworzenie rezerwacji stołów/pokoi.

Narzędzia analityczne - Grafy wyświetlające statystyki sprzedaży przeprowadzonej w systemie kasowym.

Wyświetlacz klienta - Konfiguracja wyświetlacza klienta dla wyświetlania obrazków reklamowych, filmów wideo i pozycji na rachunku.

do góry