Rezerwacja

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Rezerwacja

icon_rezervaceRezerwacja jest dodatkową aplikacją dla utworzenia i monitorowania rezerwacji poszczególnych stołów. Utworzone rezerwacje stołów są wyświetlone w prostym kalendarzu w systemie kasowym. Należy wcześniej zainstalować aplikację rezerwacji w systemie kasowym za pośrednictwem aplikacji Dotykačka Marketplace. To prosty i przejrzysty system rezerwacji, który jest w stanie zastąpić papierową książkę.

Jeśli na kasie zainstalowana jest aplikacja Rezerwacja, utworzone rezerwacje można poza kasą nadzorować również za pośrednictwem chmury Dotykačka, oraz wykorzystywać ją do tworzenia rezerwacji. Rezerwacje utworzone w kasie przenoszą się do chmury Dotykačka i odwrotnie.
 

dulezite_sdeleni_icon

Przed dokonaniem rezerwacji w chmurze Dotykačka w aplikacji Dotykačka należy utworzyć stoły na mapie stołów i zainstalować aplikację Rezerwacja. Aby synchronizacja rezerwacji działała, konieczne jest działające łącze internetowe.

 

1_icon

W celu zarządzania rezerwacją należy zalogować się do chmury Dotykačka i przejść do zakładki Rezerwacja. W prawej części strony teraz zobaczyć można wszystkie utworzone rezerwacje.

clip0105

 

2_icon

Kliknij przycisk + Dodaj. W górnej części strony wyświetli się pole nowej rezerwacji. Wybierz z menu kasę, a 01następnie wybierz stół 02. Na koniec uzupełnij nazwisko klienta, wpisz uwagi i wybierz termin rezerwacji. Nie zapomnij zapisać rezerwacji przyciskiem Zapisz. Utworzona rezerwacja powinna po chwili pojawić się na kasie.

clip0106

 

poznamka_icon

Aplikację rezerwacyjną właściciel licencji może wykorzystywać bez ograniczeń. Dotykačka NIEOGRANICZONA. Z licencją ŁATWO otrzymujesz 100 rezerwacji na rok, licencja Dotykačka KOMPLETNA pozwala na 1000 rezerwacji.

do góry