Przyjęcie na magazyn, przesunięcie do innego magazynu

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Przyjęcie na magazyn, przesunięcie do innego magazynu

Nawigacja:  Dotykačka w chmurze > Panel zakładek > Spisy > Produkty >

» Dostępne tylko w Dotykačce KOMPLETNEJ i NIEOGRANICZONEJ. «

uziv_tip_icon

Przyjęcie produktów na magazyn możesz przeprowadzić także bezpośrednio na systemie kasowym za pośrednictwem aplikacji Magazyn. Procedurę przyjęcia produktów na magazyn w aplikacji Magazyn znajdziesz w tym rozdziale. Zdalna administracja umożliwia także grupowe przyjęcie produktów na magazyn, jak to wykonać znajdziesz tutaj.

 

Jak przyjąć produkt na magazyn lub przesunąć go do innego magazynu?

1_icon

W zakładce Spisy » Produkty wybierz produkt i kliknij przycisk 01 przesunięcia do innego magazynu lub przycisk 02 w celu przyjęcia produktu na magazyn.

produkty6

 

2_icon

W wyświetlonym oknie wybierz magazyn, na który chcesz przyjąć lub magazyn, z którego chcesz przesunąć produkt i wybierz przycisk OK.

produkty7

 

3_icon

Wyświetli się strona z zestawieniem produktów w wybranym magazynie. Z zestawienia klikając przycisk 03 dodasz go na listę przyjęcia na magazyn i zobaczysz go w prawej części strony.

produkty9

 

4_icon

W momencie kiedy spojrzysz na prawą część strony, zobaczysz tutaj wybrany produkt (produkty) dla przyjęcia na magazyn. Teraz wystarczy wpisać ilość do przyjęcia do magazynu w pole 04 i klikając przycisk Zmagazynuj 05 zapisać przesunięcie magazynowe. Jeśli któregoś z produktów nie chcesz zmagazynować, usuń go wybierając przycisk 06. W celu przyjęcia na magazyn można wprowadzić także ujemną ilość, w takim przypadku przeprowadź tzw. korektę lub odpis produktu.

produkty8
 

 

4_icon

Jeśli w kroku 1 zostało wybrane przesunięcie produktu, metoda jest podobna. Za pomocą przycisku 07 możesz dodać z zestawienia w magazynie źródłowym następne produkty dla przesunięcia. Następnie przesuniesz się do dolnej części strony i z menu rozwijanego 08 wybierz docelowy magazyn (magazyn, do którego produkty zostaną przesunięte). W polu 09 wpisz ilość, którą chcesz przesunąć. Za pomocą przycisku 010 możesz ewentualnie produkt, którego nie chcesz przesunąć, usunąć. Klikając przycisk Zapisz 011 zapisz przesunięcie magazynowe. Produkt (produkty) zostaną przesunięte z jednego magazynu do drugiego.

produkty10

do góry