Mobilny sprzedawca (Mobilny kelner)

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Mobilny sprzedawca (Mobilny kelner)

» Dostępne tylko w Dotykačce KOMPLETNEJ i NIEOGRANICZONEJ. «

icon_mobilni_cisnikAplikacja Mobilny sprzedawca służy jako dodatkowa kasa (mobilny terminal), mający zastosowanie w działalnościach typu restauracje dla zamówień gości bezpośrednio przy stole. Zastosowanie Mobilny sprzedawca znajdzie na przykład także w różnych sklepach, gdzie można księgować pozycje bezpośrednio z klientem podczas konsultacji. Aplikacja jest w pełni zsynchronizowana i wyświetla pozycje i kategorie głównego, podłączonego systemu kasowego.

Potrafi utworzyć nowe rachunki, zarządzać istniejącymi otwartymi rachunkami i pracować z mapą stołów. W chwili edycji otwartego rachunku, dzięki bezpośredniej komunikacji z głównym systemem kasowym, rachunek na pozostałych urządzeniach jest zablokowany (Mobilnego sprzedawcy możesz mieć kilka) do czasu, kiedy ponownie nie zostanie zaparkowany, ewentualnie zapłacony. Tak samo to działa, kiedy rachunek jest otwarty na głównym systemie kasowym.

Wszystkie otwarcia, zamknięcia kasy, historia dokumentów, utarg i inne ustawienia są dostępne wyłącznie z głównego systemu kasowego. Druk paragonów i bonów standardowo przebiega także wg ustawień głównej kasy, ewentualnie można użyć mobilnej drukarki bluetooth i wydrukować paragony klientom bezpośrednio przy stole.

 

Mobilny sprzedawca potrafi:

Wyszukać pozycje i dodać je na rachunek

Parkowanie rachunków

Płatność rachunku

Drukować paragony (po sparowaniu z mobilną drukarką bluetooth)

 
Mobilny sprzedawca jest obsługiwany przez licencje Dotykačka KOMPLETNA i NIEOGRANICZONA, w przypadku licencji Dotykačka KOMPLETNA, możesz użyć tylko jednego Mobilnego sprzedawcy. Dla instalacji Mobilnego sprzedawcy proponujemy tablet 8" i mobilną drukarkę bluetooth. Mobilnego sprzedawcy możesz jednak także zainstalować na jakimkolwiek urządzeniu, które spełnia poniższe wymogi:

Android 5.0 i wyższy*

Rozdzielczość wyświetlacza co najmniej 1024 x 768 px

100% funkcjonalności mobilnego sprzedawcy gwarantujemy jedynie na własnych urządzeniach i ponadto na przetestowanych telefonach komórkowych Nokia 3.2 i Nokia 6.2. Ze względu na otwartość systemu Android i modyfikacje poszczególnych producentów nie możemy zagwarantować bezproblemowego działania aplikacji na innych urządzeniach. Patrz rozdział Wymagania na osprzęt i oprogramowanie.

* Mobilny sprzedawca ani aplikacja Dotykačka nie pracują na systemie Android 7.0.

 

dulezite_sdeleni_icon

W celu bezproblemowej pracy Mobilnego sprzedawcy wymagany jest wysokiej jakości zasięg Wifi. Wymagania sieciowe dla pracy mobilnego sprzedawcy znajdziesz w następnym rozdziale.

Zasięg bezprzewodowy jest wyłącznie w kompetencji klienta, Dotykačka nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności. Wsparcie techniczne jest udzielane tylko w przypadku problemów wynikających z funkcjonalności aplikacji i nie obejmuje problemów spowodowanych niewystarczającą jakością zasięgu sieci.

Jeśli posiadasz urządzenie z wersją systemu Android starszą niż 5.0, Mobilny sprzedawca nie wyświetli się i nie będzie możliwości zainstalować go standardowo w aplikacji Dotykačka Marketplace. Android 5.0 jest podstawowym wymogiem dla jego prawidłowego działania.

Dla poprawnego funkcjonowanie Mobilnego sprzedawcy, na tym tablecie nie wolno mieć zainstalowanej aplikacji Dotykačka.

do góry