Instalacja aplikacji

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Instalacja aplikacji

Nawigacja:  Przygotowanie kasy >

By mieć pewność, że wszystkie urządzenia posiadają najnowszą wersję aplikacji Dotykačka, aplikacja nie została uprzednio zainstalowana. Do zainstalowania najnowszej wersji aplikacji służy Dotykačka Marketplace, która znajduje się na pulpicie urządzenia po uruchomieniu kasy.

 

uziv_tip_icon

Pierwsze pobranie aplikacji lub aktualizację zalecamy przeprowadzić po podłączeniu kasy do sieci Wi-Fi. Pobranie pakietów instalacyjnych i aktualizacji jest bardziej zaawansowane. W razie ograniczonego łącza danych mobilnych może nastąpić wyczerpanie limitu danych.

 

Jak zainstalować aktualne wersje aplikacji systemu kasowego?

1_icon

W celu zainstalowania kliknij na ekranie uruchomionej kasy Dotykačka Marketplace.

instalace1

 

2_icon

W aplikacji Dotykačka Marketplace będzie dostępna tylko aplikacja Dotykačka. Klikając na przycisk INSTALUJ zainstalujesz tę aplikację.

marketplace

 

3_icon

Po zainstalowaniu aplikacji Dotykačka, w Dotykačka Marketplace będą dostępne inne aplikacje. Należy kontynuować instalację aplikacji Magazyn, który jest niezbędny do prawidłowego działania kasy. Następnie należy zainstalować inne wymagane aplikacje.

instalace2

 

poznamka_icon

Za pomocą aplikacji Dotykačka Marketplace zainstalowane aplikacje zostaną także automatycznie zaktualizowane. Jeśli nie dochodzi do regularnej automatycznej aktualizacji aplikacji, usuń dane aplikacji Dotykačka Marketplace w ustawieniach aplikacji systemu Android według tego schematu.

 

Instalacja aplikacji z Google Play

Podstawowe aplikacje Dotykačka znajdziesz także w Google Play. Jeżeli Twój tablet nie posiada aplikację Dotykačka Marketplace, można poszczególne aplikacje pobrać i zainstalować za pośrednictwem tej aplikacji. Najpierw jednak należy w urządzeniu utworzyć nowe konto Google lub zalogować się. Procedurę, jak utworzyć konto Google, znajdziesz w dokumentacji producenta tabletu.

 

dulezite_sdeleni_icon

Jeżeli zamierzasz skorzystać z Google Play, upewnij się, że najpierw została zainstalowana i zaktywowana aplikacja Dotykačka i inne powiązane aplikacje (np. Magazyn, Sterownik terminalu płatności, Sterownik wagi, itd.). W przeciwnym razie niektóre aplikacje mogą działać nieprawidłowo.

do góry