Podłączenie drukarki bluetooth

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Podłączenie drukarki bluetooth

Nawigacja:  Przygotowanie kasy > Urządzenia zewnętrzne >

Jeżeli używasz Dotykački Mobilnej lub chcesz używać oddzielnej drukarki mobilnej, w tym rozdziale znajdziesz informacje, jak podłączyć mobilną drukarkę do systemu kasowego.

Instrukcję i schemat podłączenia drukarki mobilnej znajdziesz w rozdziale:

Instrukcja obsługi drukarki mobilnej

 

dulezite_sdeleni_icon

W celu prawidłowej pracy drukarki w Dotykačce MOBILNEJ (tablecie kasjerskim 8") należy wyłączyć funkcję systemową Androida Awaryjne inteligentne oszczędzanie energii w trybie gotowości.

 

uziv_tip_icon

Ustawienie drukarki (możliwości wydruku) w aplikacji Dotykačka jest opisane tutaj.

 

Jak sparować drukarkę mobilną Bluetooth?

1_icon

W mobilnej drukarce bluetooth należy umieścić akumulator a następnie zostawić ją do pełnego naładowania. Drukarkę włączysz przytrzymując przycisk 01. Na drukarce będzie się świeciła lewa czerwona dioda 02. Drukarka posiada automatyczne aktywne połączenie bluetooth i jest dostępna dla pozostałych urządzeń.

btprint1

 

2_icon

Ściągnij górny pasek zegara na urządzeniu i wciśnij opcję Bluetooth 01. Powinno dojść do aktywacji połączenia bluetooth. Następnie w otwartym oknie wybierz WIĘCEJ USTAWIEŃ02. Jeżeli połączenie bluetooth nie jest aktywne, włącz go za pomocą przełącznika 03.

btprint23

 

3_icon

W tym momencie urządzenie będzie wyszukiwało dostępne urządzenia bluetooth. Pojawią się one na wyświetlonej liście. Mobilna drukarka bluetooth Dotykačka jest wyświetlana pod nazwą DOTPR 58 I. Wybierając tę nazwę, zostanie zainicjowane sparowanie z urządzeniem i wyświetlone okno do wprowadzenia kodu PIN.

btprint3

 

4_icon

Wprowadź kod PIN 0000 i potwierdź OK. Drukarka została pomyślnie sparowana, możesz kontynuować ustawienia wydruku.

btprint4

 

poznamka_icon

Jeżeli drukarka podczas pracy utraci połączenie, należy ją ponownie sparować. W takim przypadku na liście sparowanych urządzeń wybierz ustawienia (ikonę zębatego koła) a następnie wybierz Usuń. Następnie przeprowadź nowe sparowanie.

do góry