Zaczynamy

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Zaczynamy

ikona_aplikace_rgb

System kasowy Dotykačka

teacher

Niniejszy podręcznik użytkownika zawiera wszystkie informacje o systemie kasowym Dotykačka. Tutaj znajdziesz podstawowe i zaawansowane procedury dla pracy z kasą dotykową. Kasa dotykowa Dotykačka jest oparta na popularnym systemie Android, dzięki czemu jej obsługa i ustawienia są proste i intuicyjne.

W celu poruszania się pomiędzy rozdziałami, użyj listy znajdującej się w kolumnie po lewej stronie. Odpowiednie wyrazy znajdziesz także w słowniku lub możesz je wyszukać za pomocą wyszukiwarki. Wszystkie rozdziały możesz wydrukować bezpośrednio ze strony internetowej za pomocą skrótu klawiszowego CTRL+P.

Wersję offline instrukcji obsługi możesz pobrać z tego linku. Plik jest plikiem skompilowanym i nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji, otworzysz go w każdym systemie Windows. Jeśli po otwarciu nie pojawi się spis treści, kliknij plik prawym przyciskiem, wybierz Właściwości, a następnie kliknij przycisk Odblokuj. Patrz rozdział Wersja offline i wydruk instrukcji obsługi.

 

uziv_tip_icon

Przeglądanie pełnej wersji instrukcji obsługi możesz rozpocząć od rozdziału Pierwsze kroki z Dotykačką. W tym rozdziale są przedstawione podstawowe kroki, które należy wykonać w celu szybkiego uruchomienia systemu kasowego.

 

Następne podręczniki:

Szybki podręcznik użytkownika dla kasy 8" i 14"
Podręcznik użytkownika drukarki mobilnej

 

Zestawienia zmian, nowości i korekt w poszczególnych aplikacjach znajdziesz na tej stronie, możesz je także pobierać za pośrednictwem rss_small kanału RSS.

W przedstawionej pełnej wersji instrukcji obsługi zastosowano następujące symbole:

poznamka_icon

Notatka

dulezite_sdeleni_icon

Ważne ostrzeżenia

uziv_tip_icon

Wskazówka

youtube-3233

Wideo

raketa

Krótkie nagranie wideo
Możliwe jest przemieszczanie się między zdjęciami przy użyciu strzałek na klawiaturze.

 


Wersje instrukcji: 1.233 - 1.68   Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020

 

Niniejszy podręcznik ma jedynie charakter informacyjny i nie zawiera żadnych gwarancji. Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Przedstawione rysunki i diagramy są ilustracyjne. Wygląd i funkcje urządzenia i oprogramowania mogą się różnić w zależności od aktualnej wersji aplikacji lub modelu urządzenia.

 

Stworzone z od Dotykačky. © 2020 Dotykačka Polska Sp. z o.o.