Druk etykiet cenowych

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Druk etykiet cenowych

Nawigacja:  Dotykačka w chmurze > Panel zakładek > Spisy > Produkty >

W Chmurze Dotykačka możesz wygenerować arkusze z etykietami cenowymi z poszczególnymi produktami, ceną i kodem kreskowym. Etykiety cenowe możesz wydrukować i przykleić na produkty.  Etykiety cenowe można wydrukować na zwykłej drukarce bezpośrednio z kasy. Informacje na ten temat znajdują się w tym rozdziale.

 

Jak wydrukować arkusz z etykietami cenowymi

1_icon

W zakładce Spisy » Produkty kliknij w prawej górnej części na górze przycisk Etykiety cenowe 01.

2017-03-27_173014

 

2_icon

W lewym panelu wybierz produkty, dla których chcesz wygenerować etykietę cenową, i za pomocą przycisku 04 dodaj po prawej stronie do zestawienia. Wyświetlane produkty możesz ograniczyć dla kategorii wybranej w menu 02. Możesz także dodać wszystkie pozycje z wybranej kategorii za pomocą przycisku Dodaj wszystkie 03. Po prawej stronie wybierz dane, 05które chcesz mieć wydrukowane na etykietach cenowych. Z menu rozwijanego 06 wybierz wymiar metek. Błędnie wybrany produkt usuniesz za pomocą przycisku 08. Wszystkie produkty usuniesz przyciskiem Usuń listę 07 .

2017-03-27_172243

 

3_icon

Wpisz ilość etykiet cenowych do danego pola 09 przy każdym produkcie, a później kliknij Utwórz 010, by wygenerować arkusz z etykietami cenowymi w formacie .pdf. Dokument możesz wydrukować np. na papierze samoprzylepnym, etykiety cenowe wytnij i przyklej na produkty.

cenovky_ean1_800_edge1

 

poznamka_icon

Aby na etykietach cenowych zostały wydrukowane kody kreskowe, we właściwościach każdego produktu należy mieć podany kod EAN lub PLU. Na podstawie numerów kodów zostaną automatycznie wygenerowane kody kreskowe na etykietach cenowych. Na etykietach cenowych możesz także wydrukować cenę za jednostkę miary / opakowanie. Ustawia się je we właściwościach produktu.

do góry