Druk etykiet cenowych

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Druk etykiet cenowych

Nawigacja:  Obsługa aplikacji systemu kasowego > Zarządzanie pozycjami >

W zarządzaniu pozycjami dostępna jest opcja wydrukowania etykiety na standardowej drukarce paragonów, które jest dołączona do kasy. Wystarczy do danej drukarki dodać zadanie drukowania. Wydruk paragonów. Format wydrukowanych etykiet zależy od typu podłączonej drukarki.

 

Jak wydrukować etykiety na zwykłej drukarce paragonów?

1_icon

Najpierw należy przejść do opcji ustawienie druku i dodać do drukarki zadanie drukowania. w celu druku etykiet cenowych.

clip0228

 

2_icon

Teraz należy otworzyć Zarządzanie pozycjami i w górnym panelu kliknąć Druk etykiet cenowych. W dolnej części wyświetlona zostanie instrukcja informująca o konieczności wyboru etykiety cenowej do druku.

clip0229

 

3_icon

Klikając kafelek produktów w zarządzaniu pozycjami, wybierasz etykiety cenowe do druku. W dolnej części będzie widoczna ich liczba. Po wybraniu wszystkich etykiet cenowych do druku kliknij przycisk Drukuj. Nie zostanie przeprowadzone właściwy druk. Wyświetli się zestawienie wybranych etykiet. Z zestawienia można usunąć błędnie wybrane etykiety lub dostosować ich liczbę i aktywować cięcie (jeśli drukarka je wspiera). Klikając WYDRUKUJ, można wydrukować etykiety cenowe.

clip0230

 

uziv_tip_icon

Etykiety cenowe można wydrukować także za pośrednictwem interfejsu Dotykačka w chmurze z komputera na zwykłej drukarce. Informacje na ten temat znajdują się w tym rozdziale.

do góry