Magazyny wspólne i dodatkowe

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Magazyny wspólne i dodatkowe

Nawigacja:  Dotykačka w chmurze > Panel zakładek > Magazyny >

» Dostępne tylko w Dotykačce KOMPLETNEJ i NIEOGRANICZONEJ. «

Każda system kasowy posiada magazyn domyślny, który synchronizuje się z chmurą Dotykačka. Następne magazyny możesz utworzyć za pośrednictwem chmury Dotykačka. Każdy utworzony magazyn możesz przypisać do jednej lub kilku kas. Możesz więc utworzyć wspólne lub dodatkowe magazyny.

 

Jak utworzyć nowy (wspólny) magazyn?

1_icon

W aplikacji Dotykačka w chmurze przejdź do zakładkiSpisy i z rozwijanego menu wybierz Magazyny. Właściwości utworzonego magazynu wyświetlisz za pomocą przycisku 02 i możesz go w ten sposób edytować. W celu utworzenia nowego magazynu kliknij niebieski przycisk + Dodaj 01. Utworzony magazyn usuniesz przyciskiem 03. Można usunąć jedynie magazyny, których żadna kasa nie używa, tj. nie są domyślne.

skladyvs10

 

2_icon

W polu 01 wpisz nazwę nowego magazynu. Z menu rozwijanego 02 wybierz dowolny kolor magazynu. W części 03 zaznacz, które kasy będą korzystały z tego magazynu. Ustawienia zapiszesz za pomocą przycisku Zapisz 04. Tym sposobem udostępnisz utworzony magazyn na poszczególnych kasach. Następnie należy magazyn na poszczególnych systemach kasowych w ustawieniach aplikacji Dotykačka oznaczyć.

skladyvs11

 

Wraz ze synchronizacją magazyny zostaną przypisane do poszczególnych kas. Utworzone magazyny w chmurze Dotykačka powinny odpowiadać stanowi magazynowemu w aplikacji Magazyn na poszczególnych przyporządkowanych kasach.

Jeśli masz utworzonych kilka magazynów, możesz ustawić, które produkty z którego magazynu będą odliczane. Reguły odliczania produktów z wybranych magazynów utworzysz w części Przyporządkowanie produktów.

 

poznamka_icon

Na liście magazynów zawsze zobaczysz także magazyn domyślny. Jest on automatycznie utworzony i przypisany jako domyślny na każdym systemie kasowym. Jeśli chcesz zmienić magazyn domyślny na kasie, konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich ustawień także bezpośrednio na systemie kasowym.

do góry