Magazyny

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Magazyny

Nawigacja:  Obsługa aplikacji systemu kasowego > Ustawienia aplikacji >

Zakładka Magazyny przedstawia magazyn domyślny, z którego korzysta kasa. Magazyn domyślny jest automatycznie tworzony po aktywacji aplikacji. Każdy magazyn ma przydzielony identyfikator - ID magazynu. Jeśli chcesz zmienić magazyn domyślny kasy (chcesz np. dwie kasy przekierować na ten sam magazyn), kliknij na wyświetlony wpis Magazyn domyślny a następnie z wyświetlonej listy magazynów wybierz kliknięciem magazyn, który zostanie przypisany do kasy.

Magazyny utworzysz w chmurze Dotykačka. Tutaj tylko określasz, do których magazynów będzie miała dostęp każda kasa. Ewentualnie możesz za pomocą ustawień dla każdego produktu określić, z którego magazynu zostanie odliczony. W tym momencie nie trzeba zmieniać magazynu domyślnego na kasie.

clip0163

 

dulezite_sdeleni_icon

System kasowy ma zawsze automatycznie przyporządkowany tzw. magazyn domyślny. Następne magazyny możesz podłączyć do kasy za pomocą chmury Dotykačka. Jeżeli chcesz zmienić magazyn domyślny kasy, należy go najpierw w chmurze Dotykačka utworzyć i przypisać do danej kasy, a następnie przeprowadzić zmianę magazynu bezpośrednio na systemie kasowym.