Utworzenie nowego konta w chmurze

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Utworzenie nowego konta w chmurze

Nawigacja:  Przygotowanie kasy > Aktywacja > Klient zarejestrowany >

Utworzenie nowego konta w chmurze oznacza, że dla nowego systemu kasowego zostanie utworzone niezależne miejsce, w którym będą zapisywane dane. Pierwszy system kasowy, dla którego utworzysz nowe konto w chmurze, nie będzie zawierać żadnych produktów ani danych. Do nowego konta w chmurze możesz później dodać następne systemy kasowe. Będą one później udostępniać dane w chmurze.

Przykładem mogą być dwa oddziały znajdujące się w Krakowie i we Wrocławiu, przy czym każdy oddział sprzedaje inny asortyment. W obu oddziałach są zawsze dwa systemy kasowe. Następnie dla każdego oddziału istnieje odrębne konto w chmurze, a systemy kasowe w oddziałach udostępniają zawsze tylko dane ze swojego konta w chmurze.

Jeżeli oba oddziały sprzedawałyby taki sam asortyment, mogłyby używać jednego wspólnego konta w chmurze i w ten sposób udostępniać produkty i dane. Więcej informacji na temat możliwości chmury znajdziesz w bazie rozwiązań.

Procedura w tym rozdziale nawiązuje do poprzedniego rozdziału, w przypadku aktywacji systemu kasowego jako użytkownik zarejestrowany.

 

Jak postępować w przypadku, kiedy chcesz utworzyć nowe konto w chmurze

1_icon

Wprowadź informacje na temat Twojej działalności gospodarczej, która będzie korzystać z nowego konta w chmurze i wybierz przycisk Kontynuuj.

Screenshot_2017-05-04-14-14-28 3

 

2_icon

W wyświetlonym oknie wpisz klucz licencyjny (należy używać tylko dużych liter) i zaakceptuj Warunki handlowe, kontynuuj klikając przycisk KONTYNUUJ.

Screenshot_2017-05-04-14-11-30 23

 

3_icon

Następnie należy wybrać rodzaj działalności i podstawowe parametry systemu kasowego. To wszystko opisane jest w tym rozdziale. Po dokończeniu aktywacji otrzymasz na podany e-mail informację o nowym koncie w chmurze Dotykačka.

 

poznamka_icon

Po zalogowaniu się do chmury Dotykačka będziesz miał możliwość wybrania do jakiego konta chcesz się zalogować. Więcej informacji na temat zalogowania się do wybranego konta w chmurze znajdziesz w tym rozdziale.

do góry