Lista przesunięć

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Lista przesunięć

Nawigacja:  Dotykačka w chmurze > Panel zakładek > Magazyny >

» Dostępne tylko w Dotykačce KOMPLETNEJ i NIEOGRANICZONEJ. «

W zakładce Magazyny » Lista przesunięć znajdziesz zestawienie przeprowadzonych przesunięć magazynowych uporządkowanych domyślnie według daty. Klikając w rozwijane menu, 01 wybierz magazyn, z którego chcesz dokonać przesunięcia i jednocześnie wyświetlą się tylko realizowane przesunięcia z tego magazynu. Następnie produkty przesuniesz za pomocą przycisku 02. Wybierając odstęp czasowy w polu, 03 ogranicz zestawienie do jednego wybranego odstępu czasowego. Podsumowanie można ograniczyć za pomocą przycisków 04 zależy od konkretnego przesunięcia magazynowego. Za pomocą przycisków 05 można eksportować wyświetlone produkty do pliku Excel lub .csv lub pliku .pdf.

skladyvs3

do góry

Jak przesunąć produkty do innego magazynu?

1_icon

W zakładce Magazyny » Lista przesunięć wybierz z rozwijanego menu 01 kategorię produktów. W zestawieniu wyświetlą się produkty z wybranej kategorii. Domyślnie wyświetlają się produkty ze wszystkich kategorii.

2_icon

Za pomocą przycisku 02 wybierz produkty, które chcesz przyjąć na magazyn. Wybrane produkty wyświetlą się w prawym panelu, gdzie możesz je dalej edytować.

skladyvs5

 

3_icon

Z menu rozwijanego 03 wybierz magazyn, do którego produkty zostaną przesunięte. W polu 04 wprowadź ich ilość i wszystko potwierdź klikając na przycisk Zapisz 06. Produkt, którego nie chcesz przesunąć usuń przyciskiem 05.

 

uziv_tip_icon

Więcej przesunięć magazynowych do tego samego docelowego magazynu i z tym samym numerem przesunięcia magazynowego zawsze podlega pod jedno podsumowanie. Przesunięcie można przeprowadzić także bezpośrednio na stronie z zestawieniem produktów. Procedurę znajdziesz w tym rozdziale.

do góry