Monitorowanie ilości

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Monitorowanie ilości

Nawigacja:  Dotykačka w chmurze > Panel zakładek > Magazyny > Stan magazynu >

icon_stavy_skladu

» Dostępne tylko w Dotykačce KOMPLETNEJ i NIEOGRANICZONEJ. «

Chmura Dotykačka umożliwia za pomocą zdefiniowanych reguł monitorowanie ilości produktów w magazynie. Każda utworzona reguła zawiera produkt i jego wymaganą minimalną ilość. Jeśli ilość danego produktu spada poniżej ustawionego poziomu, zostanie wysłana wiadomość e-mail z powiadomieniem.

E-mail jest wysyłany zawsze o północy każdego dnia i zawiera wszystkie pozycje, które są poniżej ustawionego limitu w magazynie.
 

Jak utworzyć regułę monitorowania ilości magazynowej?

1_icon

Przejdź do zakładki Magazyny » Stany magazynowe i na górnym pasku kliknij przycisk Monitorowanie ilości.

2017-06-22_132443

 

2_icon

Otworzy się na strona z zestawieniem reguł. Dla nowej reguły kliknij na przycisk + Dodaj. Zmienić kilka pozycji na magazynie  lub usunąć wszystkie reguły można za pomocą przycisku Edytuj zbiorowo.

2017-06-22_131943

 

3_icon

Teraz za pomocą przycisku 01 przesuń produkty, których ilość chcesz monitorować, do prawego panelu i w polu Wymagana minimalna ilość na magazynie 02 zdefiniuj minimalną ilość na magazynie. Ta ilość będzie dotyczyła wszystkich aktualnie wybranych produktów. Regułę zapisz przyciskiem Zapisz. 03.

2017-06-22_132432

 

4_icon

Dla wybranych produktów 01 zostaną utworzone oddzielne reguły. Zmienić kilka pozycji na magazynie 02 lub usunąć wszystkie reguły 03 można za pomocą przycisku Edytuj zbiorowo. Za pomocą funkcji Edytuj zbiorowo możesz wybrać większą ilość pozycji, które możesz przesunąć do innej kategorii, usunąć lub dostosować na przykład stawkę VAT lub inne parametry.

2017-06-22_132028

 

Codziennie otrzymasz wiadomość e-mail z załącznikiem .pdf. W załączniku znajdziesz informacje o produktach, których ilości są poniżej ustawionego limitu magazynowego, wraz z kodami EAN i PLU. Wiadomość jest wysyłana na adres e-mail, którego używasz jako nazwy użytkownika w celu logowania się do chmury Dotykačka.

do góry