Dostawcy

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Dostawcy

Jeśli utworzysz wpisy o dostawcach, możesz do nich przypisać produkty podczas przyjęcia na magazyn. W ten sposób uzyskasz przejrzyste zestawienia i będziesz mógł wygenerować raporty według dostawców.

Przy użyciu funkcji Edytuj zbiorowo możesz wybrać większą liczbę pozycji, które można przesunąć do innej kategorii, usunąć lub dostosować na przykład pod kątem VAT, bądź inne parametry.
 

uziv_tip_icon

W Dotykačce w chmurze można dostawców również zbiorczo zaimportować z przygotowanego pliku .csv. Plik posiada taką samą strukturę jak plik, który uzyskasz za pomocą eksportu dostawców z chmury Dotykačka. Import i eksport pozycji obsługuje tylko Dotykačka KOMPLET.

 

Jak dodać lub usunąć dostawcę?

1_icon

W zakładce Spisy » Dostawcy kliknij niebieski przycisk + Dodaj 01. Jeśli utworzyłeś już jakichś dostawców, przyciskiem 05 skorygujesz dostawcę i przyciskiem 06 go usuniesz. Usunięty będzie tylko dostawca, produkty nie zostaną usunięte.

Za pomocą przycisków 01 raporty wyeksportujesz, przyciskiem 02 wykonasz grupowo zmianę właściwości i za pomocą przycisku 03 dostawcy zaimportujesz.

2017-03-27_170431

 

2_icon

Wprowadź imię i inne informacje o dostawcy. Po uzupełnieniu numeru REGON, klikając ikonę 01 wczytasz informacje z systemu BIR. Na koniec wszystko zapisz, klikając przycisk Zapisz 02. Wymaganym polem dostawcy jest tylko nazwa.

2017-03-27_170321

do góry