Dostawcy

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Dostawcy

Nawigacja:  Dotykačka w chmurze > Panel zakładek > Spisy >

Jeśli utworzysz wpisy o dostawcach, możesz do nich przypisać produkty podczas przyjęcia na magazyn. W ten sposób uzyskasz przejrzyste zestawienia i będziesz mógł wygenerować raporty według dostawców.

Przy użyciu funkcji Edytuj zbiorowo możesz wybrać większą liczbę pozycji, które można przesunąć do innej kategorii, usunąć lub dostosować na przykład pod kątem VAT, bądź inne parametry.
 

uziv_tip_icon

W Dotykačce w chmurze można dostawców również zbiorczo zaimportować z przygotowanego pliku .csv. Plik posiada taką samą strukturę jak plik, który uzyskasz za pomocą eksportu dostawców z chmury Dotykačka. Import i eksport pozycji obsługuje tylko Dotykačka KOMPLETNA.

 

Jak dodać lub usunąć dostawcę?

1_icon

W zakładce Spisy » Dostawcy kliknij niebieski przycisk + Dodaj 01. Jeśli utworzyłeś już jakichś dostawców, przyciskami 02 możesz edytować lub usunąć dostawcę. Usunięty będzie tylko dostawca, produkty nie zostaną usunięte.

Za pomocą przycisków 03 raporty wyeksportujesz, przyciskiem 04 wykonasz grupowo zmianę właściwości i za pomocą przycisku 05 dostawcy zaimportujesz.

2017-03-27_170431

 

2_icon

Wprowadź imię i inne informacje o dostawcy. Wymaganym polem dostawcy jest tylko nazwa. Po uzupełnieniu numeru REGON, klikając ikonę 01 wczytasz informacje z systemu BIR. Wyłączenie tej opcji 02 może tymczasowo ukryć dostawcę. Na koniec wszystko zapisz, klikając przycisk ZAPISZ.

2017-03-27_170321

do góry