Uber Eats

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Uber Eats

Nawigacja:  Usługi i rozbudowa >

» Dostępne tylko w Dotykačce NIEOGRANICZONE. «

raketa

Niniejszy rozdział zawiera krótkie nagranie wideo.

Jeżeli jesteś zainteresowany integracją z Uber Eats, skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Załatwimy dla Ciebie identyfikator Uber Store ID, a następnie wprowadzimy ten identyfikator do Twej Administracji zdalnej. W tej sposób dojdzie do połączenia Uber Eats z kasą i w Administracji zdalnej będziesz mógł ustawić sprzedaż poprzez Uber Eats.

 

poznamka_icon

Integracja z Uber Eats jest możliwa wyłącznie, jeżeli posiadasz licencję Dotykačka Nieograniczona. Jeśli posiadasz niższy typ licencji, zobaczysz powiadomienie jak poniżej, z opcją zamówienia zmiany licencji:

clip0238

 

Instrukcja integracji w skrócie:

1.Skontaktuj się z nami - załatwimy unikalny identyfikator i połączymy go z Twoją kasą. Umożliwi to skonfigurowanie Uber Eats przez administrację zdalną.

2.Gdy otrzymasz od nas informację, że kasa została połączona, śmiało możesz w chmurze ustawić usługę:

a.Określ czas sprzedaży.

b.Utwórz specjalne kategorie sprzedaży dla Uber Eats i włóż do nich produkty z kasy (chmury). Dla każdego produktu można określić, czy chodzi o napój alkoholowy lub nie.

c.Edytuj właściwości każdej pozycji - zmiany dotyczą tylko Uber Eats.

d.Ustaw aktualną dostępność każdego towaru. Ta zmiana zostanie następnie odzwierciedlona na stronie internetowej i aplikacji mobilnej Uber Eats.

3.Sprzedawaj przez Uber Eats! Gdy klient złoży zamówienie, na urządzeniu Dotykačka automatycznie zostanie utworzony nowy otwarty rachunek z zamówionym towarem.

 

Jak ustawić Uber Eats?

1_icon

Zaloguj się do interfejsu sieciowego chmury Dotykačka. W lewym menu wybierz Integracja, a następnie Uber Eats 01, żeby wejść w łatwy kreator konfiguracji. W przeglądzie zobaczysz połączoną kasę lub kasy. Przy danej kasie kliknij przycisk Edytuj 02.

clip0239

do góry

2_icon

Określ czas sprzedaży, tj. kiedy Twoje produkty będzie można zamówić (przywieźć) przez Uber Eats. Godzinę wprowadź w formacie XX:XX. Kliknięcie w dzień tygodnia spowoduje jego wyłączenie, a więc w tym dniu klienci nie będą mogli składać zamówień. Użyj klawisza TAB, aby poruszać się między polami. Kliknij Dalej, by kontynuować konfigurację.

clip0240

 

3_icon

Teraz utwórz kategorie i dodaj do nich towar. Te kategorie dotyczą wyłącznie Uber Eats i nie są powiązane ze zwykłymi kategoriami w kasie. Najpierw utwórz kategorię za pomocą przycisku 03. Później wpisz jej nazwę w polu 04, a następnie użyj odpowiednich przycisków 05, aby wstawić produkty do kategorii. Następnie kontynuuj przyciskiem Dalej w dolnej części strony.

clip0241

 

poznamka_icon

Jeżeli korzystasz już z Uber Eats, może wyświetlić Ci się okno dialogowe, by zsynchronizować obecne produkty Uber Eats z produktami w chmurze. Po lewej stronie zobaczysz spis niezsynchronizowanych towarów – tutaj zaznacz towar, po prawej, z rozwijanego menu, wybierz odpowiedni produkt w chmurze i zapisz połączenie, naciskając przycisk Przyporządkuj 05.

clip0245

do góry

4_icon

Tutaj wyświetlony jest każdy produkt wraz z opisem. W razie potrzeby zmień ich nazwę (ponownie dotyczy tylko Uber Eats), opis i cenę. Użyj przełącznika Alkohol, aby zaznaczyć sprzedaż od lat 18. Przejdź za pomocą przycisku Dalej u dołu strony do ostatniego kroku.

clip0243

 

5_icon

Ostatnim krokiem jest wskazanie aktualnej dostępności towarów. Przełącznik w pozycji ON oznacza dostępny towar, OFF oznacza tymczasowo niedostępny. Kliknij przycisk Zakończ, aby zamknąć kreator.

clip0244

 

Po ukończeniu kreatora i zapisaniu menu pokaże Ci się informacja potwierdzająca.

clip0246

 

uziv_tip_icon

W dowolnym momencie możesz ponownie przejść do kreatora konfiguracji i zmienić co chcesz, nawet tylko niektóre elementy. Do Uber Eats zostaną przepisane tylko te zmienione. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz połączenie z Uber Eats anulować.

 

Informacje zapisane w kreatorze zostaną przeniesione do systemu Uber Eats. Gdy klient złoży zamówienie, na urządzeniu Dotykačka automatycznie zostanie utworzony nowy otwarty rachunek z zamówionym towarem.

do góry


Jak ustawić Uber Eats pokazuje krótkie nagranie wideo:

Połączenie z Uber Eats

do góry