Wersja offline i wydruk instrukcji obsługi

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Wersja offline i wydruk instrukcji obsługi

Wersję offline instrukcji obsługi możesz pobrać z tego linku. Plik jest plikiem skompilowanym i nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji, otworzysz go w każdym systemie Windows. Plik jest zawsze zaktualizowany i odpowiada wersji online. Z pobranym plikiem pracujesz w taki sam sposób, jak z wersją online. Dodatkowo możesz instrukcję w czytelnej formie wydrukować w poszczególnych rozdziałach.

Dzięki mechanizmowi bezpieczeństwa systemu Windows, pobrany plik offline jest zablokowany i po jego otwarciu nie jest wyświetlana jego zawartość. Odblokowanie jest bardzo proste.

 

Jak odblokować plik offline z instrukcją?

1_icon

Wyszukaj w komputerze pobrany plik manual_dotykacka.chm i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Z menu wybierz Właściwości.

odblokovani1

 

2_icon

W wyświetlonym oknie z właściwościami pliku w dolnej części zaznacz opcję Odblokuj. W starszych wersjach systemu Windows, zamiast kwadracika, jest przycisk o takiej samej nazwie. Następnie klikając przycisk OK zamkniesz okno. Teraz, po otwarciu pliku z instrukcją zobaczysz zawartość.

odblokovani2

 

Jak wydrukować instrukcję offline?

1_icon

Otwórz plik manual_dotykacka.chm, w lewej części zaznacz rozdział, który chcesz wydrukować i kliknij na przycisk Drukuj w górnym panelu.

tiskp1

 

2_icon

W otwartym oknie wybierz opcję Drukuj wybrany nagłówek i wszystkie tematy podrzędne i kontynuuj klikając na przycisk OK. Zostanie wyświetlone standardowe okno do wydruku. Ta opcja wydrukuje zaznaczony rozdział a także wszystkie powiązane podrozdziały. Jeżeli w ten sposób zaznaczysz i wydrukujesz wszystkie główne rozdziały, otrzymasz w wersji papierowej kompletną instrukcję obsługi.

tiskp

 

poznamka_icon

Opcja ’’Drukuj wybrany temat’’ wydrukuje tylko rozdział lub artykuł, w którym się obecnie znajdujesz. Nie zostaną wydrukowane żadne podrozdziały. Wydrukuje się tylko tekst, który widzisz w prawej części okna.

do góry