Odtworzenie nagrań z kamer

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Odtworzenie nagrań z kamer

Nawigacja:  Usługi i rozbudowa > System kamerowy NetRex >

Jeżeli pomyślnie połączyłeś system kamerowy NetRex z chmurą pamięciową Dotykački według instrukcji w poprzednim rozdziale, możesz w wybranych raportach w chmurze wyświetlić odpowiednie nagrania z kamer. Jak to zrobić, dowiesz wię w tym rozdziale. 

Jak odtworzyć nagrania z kamer?

1_icon

Zaloguj się do chmury. Nagrania z kamer można przeglądać dla wystawionych dokumentów i zaparkowanych rachunków. Przejdź do Raporty sprzedaży » Wystawione dokumenty lub Raporty sprzedaży » Zaparkowane rachunki i wejdź w szczegóły wybranego rachunku.

clip0132

 

2_icon

W prawym dolnym rogu pojawi się okno dialogowe dodatku NetRex. Jeśli nie masz jeszcze kameru przypisanego do danego warsztatu, trzeba najpierw wybrać odpowiednią kamerę z listy rozwijanej i zapisać ustawienia. Po zapisaniu ustawień będziesz mógł wybrać nagranie do odtworzenia. Dla każdego rachunku dostępne są trzy nagrania: w momencie otwarcia i zamknięcia rachunku oraz w całym okresie od nabijania produktów na rachunek do wystawienia rachunku. W wypadku rachunków zaparkowanych możesz odtworzyć nagranie w momencie otwarcia rachunku i w momencie ostatniej zmiany na nim.

clip0079

clip0080

 

uziv_tip_icon

Jeśli masz system kamer Netrex lub potrzebujesz pomocy z tym systemem, skontaktuj się bezpośrednio ze spółką Netrex.

do góry