Podłączenie drukarek fiskalnych

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Podłączenie drukarek fiskalnych

Nawigacja:  Przygotowanie kasy >

dulezite_sdeleni_icon

Uwaga!
O ile posiadasz tylko drukarkę fiskalną, nie dodawaj tej drukarki w panelu Druk w Ustawieniach Aplikacji. W tym panelu dodajemy tylko drukarki niefiskalne!

dulezite_sdeleni_icon

Jeżeli nie widzę w Marketplace programu Drukarka Fiskalna PL, należy wejść w Marketplace, kliknąć w lewym górnym rogu na trzy kreski, następnie wejść w ustawienia i kanał aplikacji, w którym wpisujemy: "pl" (bez cudzysłowu).

Po zatwierdzeniu aplikacja Drukarka Fiskalna PL będzie widoczna w Marketplace między innymi aplikacjami.
 
clip0268

 

Listę obsługiwanych drukarek fiskalnych znajdziesz na naszych stronach wsparcia technicznego. Dotykačka jest kompatybilna z drukarkami następujących producentów drukarek fiskalnych.

Drukarki fiskalne komunikują z systemem kasowym za pomocą odrębnego sterownika Drukarka fiskalna PL. Sterownik zainstaluj na systemie kasowym za pośrednictwem aplikacji Dotykačka Marketplace przed podłączeniem drukarki do urządzenia. Podłączenie drukarki fiskalnej składa się z trzech podstawowych kroków:

1.Instalacja sterownika Drukarka fiskalna PL

2.Konfiguracja drukarki fiskalnej

3.Ustawienie sterownika Drukarka fiskalna PL

 

poznamka_icon

Po podłączeniu drukarki fiskalnej i weryfikacji, czy drukarka komunikuje się z kasą dotykową, przeczytaj ten rozdział, w którym znajdziesz zalecane ustawienia aplikacji kasowej Dotykačka w celu poprawnej fiskalizacji i sprzedaży towaru.

Do jednej drukarki fiskalnej można podłączyć więcej tabletów. Instrukcje znajdziesz w tym rozdziale.

do góry

Instalacja sterownika

Na głównym ekranie otwórz aplikację Dotykačka Marketplace. W zestawieniu aplikacji kliknij następnie przycisk Zainstaluj dla pozycji Drukarka fiskalna PL.

Screenshot_2018-02-13-13-32-31

 

Po zainstalowaniu sterownika kontynuuj podłączenie drukarki:

poznamka_icon

Z drukarkami fiskalnymi powiązane są jeszcze ustawienia fiskalizacji w Ustawieniu aplikacji Dotykačka.

do góry