Podłączenie wagi bluetooth / USB

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Podłączenie wagi bluetooth / USB

Nawigacja:  Przygotowanie kasy > Urządzenia zewnętrzne > Podłączenie wag >

W celu komunikacji pomiędzy systemem kasowym i wagą bluetooth / USB zainstaluj Sterownik wagi, który znajdziesz w Dotykačka Marketplace. Należy najpierw sparować wagą bluetooth z systemem kasowym. Procedura sparowania jest taka sama jak w przypadku innych urządzeń bluetooth. Ewentualny kod PIN w celu sparowania powinien być podany w instrukcji do wagi.
 

 

Jak podłączyć wagę bluetooth lub USB do systemu kasowego?

1_icon

Sparuj wagę z systemem kasowym / podłącz wagę za pomocą USB. Otwórz aplikację Dotykačka Marketplace i zainstaluj Sterownik wagi. Po instalacji uruchom sterownik.

Screenshot 6 11 2017 11-13-48

 

2_icon

Dla wagi bluetooth kliknij przycisk PODŁĄCZYĆ URZĄDZENIE BLUETOOTH i wybierz sparowaną wagę. Na poniższym obrazku chodzi o urządzenie BT6000Y. Dla wagi USB wystarczy tylko wcisnąć przycisk WYMAGAJ UPRAWNIEŃ, w tym oknie nie musisz niczego ustawiać.

Screenshot_2017-11-06-10-53-44-1

Screenshot_2017-11-06-10-54-10

 

3_icon

Od razy po odpowiednim ustawieniu sterownika, waga rozpocznie komunikować się z systemem kasowym. Zważona wartość będzie widoczna na ekranie urządzenia systemu kasowego. W tym momencie waga jest prawidłowo podłączona.

Screenshot_2017-11-06-10-54-50

do góry


Opcje sterownika wagi

Na ekranie głównym sterownika wagi znajdziesz następujące opcje:

Odczytuj dane z wagi również przy wyłączonym ekranie
Jeśli ta opcja będzie zaznaczona, sterownik będzie aktywny także przy wyłączonym wyświetlaczu urządzenia w trybie uśpienia.

Tryb demo
W aktywnym trybie demo sterownik symuluje podłączoną wagę. Tryb demo służy do sprawdzenia komunikacji między sterownikiem i aplikacją kasową.

do góry