System kamerowy NetRex

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

System kamerowy NetRex

Nawigacja:  Usługi i rozbudowa >

NetRexDotykačka wspiera rozwiązania kamerowe spółki NetRex. W celu prostej integracji i autoryzacji, opisanej poniżej, można do poszczególnych paragonów i zaparkowanych rachunków w Dotykačce w chmurze przegrywać zapisy z kamer z twojej firmy.

 

uziv_tip_icon

Jeśli masz system kamer Netrex lub potrzebujesz pomocy z tym systemem, skontaktuj się bezpośrednio ze spółką Netrex.

 

Jak podłączyć Dotykačkę i system kamer NetRex?

Cały proces składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich jest umożliwienie dostępu Dotykačce do systemu NetRex w celu wyszukiwania zapisów z kamery. Drugi krok jest podobny, tutaj zezwalasz systemowi NetRex na dostęp do chmury pamięciowej. Wykonując te dwa kroki, połączysz ze sobą oba systemy.

 

Autoryzacja Dotykački w systemie NetRex

1_icon

Najpierw należy w przeglądarce internetowej zbudowanej na rdzeniu Chromium (Google Chrome) zainstalować dodatek NetRex. Dodatek zainstaluj w przeglądarce za pośrednictwem sklepu internetowego Chrome.

clip0131

 

2_icon

Jak tylko dodatek NetRex POS add-on zainstalujesz, ikona dodatku wyświetli się na pasku przeglądarki. Kliknij ją, a w wyświetlonym oknie przyciskiem 01 dokonaj logowania twoimi danymi do systemu NetRex.

clip0072

clip0073

 

3_icon

Po zalogowaniu zezwól na dostęp do konta NetRex przyciskiem Udělit přístup (Zezwól na dostęp).

clip0074

do góry

 

Autoryzacja dodatku NetRex w Dotykačce w chmurze

1_icon

Zaloguj się do Dotykački w chmurze. Po zalogowaniu ponownie kliknij przycisk NetRex w przeglądarce. Tym razem wybierz drugi przycisk 02 i zezwól na dostęp dodatku do Dotykački w chmurze. Jeżeli używasz więcej chmur (miejsc internetowych), wybierz z otwieranego zestawienia chmurę, dla której zezwalasz na dodatek.

clip0075

clip0130

 

2_icon

To wszystko. Teraz oba systemy są powiązane. Powiązanie w dowolnym momencie można sprawdzić, klikając przycisk dodatku NetRex w przeglądarce lub anulować przyciskiem Odhlásit (WYLOGUJ).

clip0077

 

Jak wyświetlać zapisy z kamer do wystawionych paragonów lub zaparkowanych rachunków dowiesz się w kolejnym rozdziale.

do góry