Powrót do ustawień fabrycznych

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Powrót do ustawień fabrycznych

W niektórych przypadkach zaleca się przywrócenie ekranu dotykowego do ustawienia początkowego. Jeśli to zrobisz, tablet zostanie zresetowany do ustawień fabrycznych a wszelkie zainstalowane aplikacje i inne dane tabletu zostaną usunięte. Tablet będzie w tym samym stanie, w jakim był po raz pierwszy włączony.

Jeśli tablet był stabilnie połączony z internetem i po jego aktywacji powiązany z Administracją zdalną w internecie, dane aplikacji Dotykački pozostaną w chmurze do czasu przywrócenia ustawień fabrycznych.

 

dulezite_sdeleni_icon

Po przywróceniu do ustawień fabrycznych, tablet nie będzie zawierać żadnych danych i będzie w stanie, w jakim był po rozpakowaniu i uruchomieniu po raz pierwszy. Konieczne będzie rozpoczęcie od początku, tj. połączyć tablet z internetem, chmurą, zainstalować i skonfigurować Dotykačkę, aplikację Drukarka fiskalna PL i Magazyn.

 

Jak przywrócić dane fabryczne?

1_icon

Ściągnij górny pasek z zegarem i stuknij ikonę koła zębatego by uzyskać dostęp do ustawień Androida.

clip0121

 

2_icon

W ustawieniach tableta wybierz Kopia i kasowanie danych, a następnie Ustawienia fabryczne.

clip0124

clip0122

 

3_icon

Na koniec zaznacz opcję Wyczyść kartę SD i kliknij RESETUJ TABLET. Jeśli tablet jest zabezpieczony kodem PIN, będzie potrzebne go wprowadzić. (Możliwość Wyczyść kartę SD nie zawsze jest dostępna. Jeśli nie ma jej w Twoim tablecie, bezpośrednio wybierz przycisk Resetuj tablet.)

clip0123

 

Tablet zostanie ponownie uruchomiony, nastąpi proces usuwania wszystkich danych i system zostanie przywrócony do ustawień początkowych. Ten proces może potrwać kilka minut. Po uruchomieniu tableta nie będzie w nim żadnych danych ani poprzednich ustawień.

do góry