Przesunięcia magazynowe

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Przesunięcia magazynowe

Raport Przesunięcia magazynowe na podstawie przeprowadzonych inwentaryzacje (najczęściej na końcu zmiany) wyświetli przeprowadzone przesunięcia magazynowe, różnicę inwentaryzacyjną i różnicę finansową w cenie sprzedaży.

W celu wyświetlenia tego raportu (w segmencie gastronomicznym znanym jako zwierciadło) należy najpierw w aplikacji Magazyn dokonać inwentaryzacji początkowej. W ten sposób ustala się stan początkowy wszystkich pozycji. Pierwszy raport wygeneruje się dopiero z drugą przeprowadzoną inwentaryzacją, kiedy porównuje się stan zasobów pomiędzy tymi dwoma inwentaryzacjami. Po każdej następnej inwentaryzacji wygeneruje się już następny raport, gdzie zawsze zostają porównane ostatnie dwie inwentaryzacje. W celu wygenerowania magazynu nie trzeba przeprowadzać kompletnej inwentaryzacji, raporty wygenerują się także po częściowej inwentaryzacji (np. tylko napoje, lub tylko jedzenie).

 

1_icon

Wybierz raport przesunięć magazynowych, dla którego chcesz wyświetlić szczegółowe informacje.

reporty2b_800_edge

 

2_icon

Wyświetli się kompletne zestawienie magazynowe. Podobne zestawienie jest także w Raporcie inwentaryzacji w Aplikacji Magazyn, tutaj znajduje się także zestawienie o początkowym stanie, sprzedażach i zakupach, a także różnicy cenowej.

reporty3_800_edge

do góry