Instalacja asystenta tel.

<< Kliknij, aby wyświetlić zawartość >>

Instalacja asystenta tel.

Nawigacja:  Asystent telefoniczny >

Jeśli przyjmujesz zamówienia telefoniczne, może Ci się przydać prosta aplikacja Asystent telefoniczny, która na podstawie przyjętej rozmowy od klienta (numeru telefonu) umożliwi automatyczne wybranie jego konta klienta i bezpośrednie wykonanie zamówienia - przypisanie zamówionych produktów do rachunku.

 

Instalacja asystenta telefonicznego

Asystent telefoniczny jest dostępny w aplikacji Dotykačka Marketplace, czyli właściwej platformie instalacyjnej (sklep) Dotykački. Najpierw należy zainstalować sklep a następnie z niego zainstalować Asystenta telefonicznego.

1_icon

W telefonie komórkowym, na którym będziesz przyjmował zamówienia, otwórz w przeglądarce internetowej stronę https://marketplace.dotykacka.cz. Klikając na tekst INSTALOVAT MARKETPLACE (Zainstaluj Marketplace) na telefon pobierzesz plik instalacyjny aplikacji. Następnie aplikację Dotykačka Marketplace zainstaluj uruchamiając pobrany plik.

2017-05-02 2

 

dulezite_sdeleni_icon

Dla uruchomienia instalacji pobranego pliku należy zezwolić w ustawieniach systemu Android w zakładce Zabezpieczenie na instalację z nieznanych źródeł.

 

2_icon

Otwórz aplikację Dotykačka Marketplace i z listy aplikacji zainstaluj asystenta telefonicznego.

Screenshot_20170502-161232

 

Po pomyślnej instalacji należy przeprowadzić sparowanie z systemem kasowym. Jest to bardzo proste i opisane w następnym rozdziale.

do góry